NUK ËSHTË BALETI/ Kledi Kadiu zbulon hobin e veçantë që ndan me vajzën e tij (FOTO) – AlpeGossip
NUK ËSHTË BALETI/ Kledi Kadiu zbulon hobin e veçantë që ndan me vajzën e tij (FOTO)

NUK ËSHTË BALETI/ Kledi Kadiu zbulon hobin e veçantë që ndan me vajzën e tij (FOTO)

Kledi Kadiu, balerini me origjinë shqiptare, këtë fundjavë ja ka dedikuar familjes së tiij. Ai ka udhëtuar me vajzën e tij drejt detit këtë fillim pranvere për të peshkuar. Balerini ka zgjedhur të publikojë disa foto ku shfaqet krah së voglës, e cila përpiqet të mësojë nga i ati.

Peshkimi duket se është një pasion i balerinit të njohur dhe një mënyrë shumë e mirë për të kaluar kohë me familjen dhe veçanërisht me të voglën, Lea.

Personazhet publikë përpiqen që gjithmonë fundjavën t’ia dedikojnë familjes, pasi java me angazhime ju siguron pak kohë pranë tyre. Kujtojmë se Kledi jeton prej vitesh në Itali ku ka ndërtuar karrierën dhe familjen.