“DO JEM PJESË E ZEMRËS TËNDE”/ Jonida Maliqi merr kartolinën më të ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
“DO JEM PJESË E ZEMRËS TËNDE”/ Jonida Maliqi merr kartolinën më të ëmbël (FOTO)

“DO JEM PJESË E ZEMRËS TËNDE”/ Jonida Maliqi merr kartolinën më të ëmbël (FOTO)

Jonida Maliqi është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Pas disa javësh ajo pritet të përfaqësojë Shqipërinë në ‘Eurovision’ me këngën ‘Ktheju Tokës’, e cila u shpall kënga fituese e Festivalit të RTSH-së.

Ajo ka ndarë së fundmi në ‘Instagram’ disa nga momentet e punës dhe përgatitjeve për në festival, por përveç kësaj ajo ka publikuar dhe një kartolinë të veçantë të cilën e ka marrë nga vogëlushi i saj.

“Gjithmonë do jem pjesë e zemrës tënde. Të dua, nga Dan”, ka shkruar djali i saj për Jonidën.

Mesa duket pavarësisht orëve të gjata të lodhjes, Dan e ka gjetur çelësin se si ta relaksojë dhe ta bëjë të lumtur mamanë e tij.