SIÇ NUK E KISHIT PARË/ Fifi sjell “Indiane”, ja detaji i veçantë (VIDEO) – AlpeGossip
SIÇ NUK E KISHIT PARË/ Fifi  sjell “Indiane”, ja detaji i veçantë  (VIDEO)

SIÇ NUK E KISHIT PARË/ Fifi sjell “Indiane”, ja detaji i veçantë (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Fifi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Pas suksesit me këngën “Zogo”, këngëtarja ka sjellë këngën e re të titulluar “Indiane”.

Fifi këtu shfaqet me një stil shumë të veçantë si në paraqitje e jashtme por edhe në këndim.

Ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim, këngëtarja është shfaqur bjonde, detaj ky që e bëri të njohur për publikun disa ditë më pare me anë të një postimi në mediat sociale.

Tekstin e këngës si gjithnjë e ka shkruar vetë ajo dhe për muzikën edhe kujdesur Kledi Bahiti