JENI KURIOZË SI U VESHËN VIPAT NË HAPJEN E “JONI PEÇI STORE”? Zbuloni se kush shkëlqeu më shumë… (FOTO) – AlpeGossip
JENI KURIOZË SI U VESHËN VIPAT NË HAPJEN E “JONI PEÇI STORE”? Zbuloni se kush shkëlqeu më shumë… (FOTO)

JENI KURIOZË SI U VESHËN VIPAT NË HAPJEN E “JONI PEÇI STORE”? Zbuloni se kush shkëlqeu më shumë… (FOTO)

Stilisti i dashur për publikun shqiptar Joni Peçi po bën një hap të madh në karrierën e tij këto ditë.

Pas ateliesë, projekti i tij i fundit ishte hapja e një dyqani që do të mbajë emrin e tij. Njerëzit  mund të gjejnë veten duke u veshur për çfarëdolloj eventi dhe për të vazhduar deri te përditshmëria e tyre.

Eventi për hapjen e tij u mbajt dje në mbrëmje ku ishin të ftuar një pjesë e mirë e personazheve të ekranit.

Sigursht që në një event të tillë ata “garojnë” për veshjen më të bukur…

Kush shkëlqeu më shumë sipas jush?

Andrra Destani

Aulona Musta

Olti Curri dhe Bleona Qerreti

Soni Malaj

Roza Lati

Aurela Gaçe, Irma Libohova dhe Eli Fara

 

Ervin Kurti

Orinda Huta

Fiori Dardha

Rozana Radi