Kimikati bëhet nostalgjik dhe “DASHUROHET” me veten: “Mbaroj për këto mollzat…” (FOTO) – AlpeGossip
Kimikati bëhet nostalgjik dhe “DASHUROHET” me veten: “Mbaroj për këto mollzat…” (FOTO)

Kimikati bëhet nostalgjik dhe “DASHUROHET” me veten: “Mbaroj për këto mollzat…” (FOTO)

Fillimisht u bë i njohur në rrjetet sociale për batutat e tij dhe tashmë Olsi Bylykun të njohur me rolin e ‘Kimikatit’ po e shikojmë të jetë në lartësinë e duhur me performancat e tij në spektaklin “Portokalli”.

Në Instagram, profili i aktorit ka një numër të lartë ndjekësish dhe fansat e adhurojnë Olsin për humorin e tij autentik.

Së fundmi aktori ka bërë një postim paksa nostalgjikë ndërsa komenti që i ka lënë fotos të bën vërtet të qeshësh pa ndaluar.

Në postim shfaqet një foto e hershme ndërsa Olsi shkruan: “Maroj për kto mollzat e kuqe ene hunën e rjepme. Sa bukur shprehet në ktë foto MUNDI dhe BESIMI”.