KOMBINIM I ÇUDITSHËM NGJYRASH/ Ja veshjet që të gjithë po i veshin dhe nuk kemi pse habitemi – AlpeGossip
KOMBINIM I ÇUDITSHËM NGJYRASH/ Ja veshjet që të gjithë po i veshin dhe nuk kemi pse habitemi

KOMBINIM I ÇUDITSHËM NGJYRASH/ Ja veshjet që të gjithë po i veshin dhe nuk kemi pse habitemi

Kjo verë ka sjellë trende të reja nga bota e modës si në makeup, ashtu edhe në veshje.

Nëse në rrjete sociale ju ka zënë syri një kombinim të çuditshëm të ngjyrës lejla dhe jeshile, mos u habisni aspak!

Ky është trendi më i ri i stinës!