FOTO E PARË PËR 2019/ Me barkun e rrumbullakosur, Almeda shfaqet e lumtur krah Tolgahan-it – AlpeGossip
FOTO E PARË PËR 2019/ Me barkun e  rrumbullakosur,  Almeda shfaqet e lumtur krah Tolgahan-it

FOTO E PARË PËR 2019/ Me barkun e rrumbullakosur, Almeda shfaqet e lumtur krah Tolgahan-it

Almeda Abazi dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman së shpejti priten të bëhen prindër të një djali. Çifti është shumë akiv në rrjetin social Instagram ku ndajnë me fansat emocionet q1% janë duke përjetuar.

Almeda  është shumë e hapur rreth shtazënisë së saj duke na i treguar të gjitha detajet dhe mesa duket modelja është duke e shijuar nk maksimum pritjen e ëmbël.

Gjitashtu nuk mund ta mohojm që barku i rrumbullakosur i ka dhënë një nurë për tu pasur zili.

View this post on Instagram

🎁

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on