PROVOKON Butrint Imeri: Të shtunën ju premtoj se do të ndodhë befasia që e keni kërkuar për një kohë të gjatë – AlpeGossip
PROVOKON Butrint Imeri: Të shtunën ju premtoj se do të ndodhë befasia që e keni kërkuar për një kohë të gjatë

PROVOKON Butrint Imeri: Të shtunën ju premtoj se do të ndodhë befasia që e keni kërkuar për një kohë të gjatë

Marrëdhënia e KiaraTitos me Luiz Ejllin nuk ka ende një emër “zyrtar”, por marrëdhënia e saj me Butrint Imerin ka qenë një ndër marrëdhëniet më të mira sipas saj. Butrint Imeri ka qenë një nga emrat më të komentuar gjatë kësaj jave për të surprizuar Kiarën për ditëlindjen e saj brenda shtëisë së Big Brother Vip, por kjo gjë nuk ndodhi. Mbrëmë, vetë këngëtari ka ndarë një foto në rrjete sociale ku shkruan se të shtunën do ndodh befasia që publiku ka kërkuar të ndodhë, duke e lënë enigmë çfarë konkretisht.

Kjo shkaktoi reagime të shumta edhe kur u mendua se do ndodhte për ditëlindjen e saj, duke qenë se dyshja kanë shkëputur rrugët me njëri-tjetrin që një kohë të gjatë.

Në një postim të ndarë pak orë më parë, Butrinti reagoi rreth surprizës duke thënë se ndodhej në Francë.

Nuk dihet nëse kjo ka të bëjë me ish-partneren e tij, Kiara Titon apo me ndonjë projekt të ri muzikor.

Kujtojmë se Kiara ka folur për marrëdhënien e saj me këngëtarin dhe ka thënë se ishtë personi i duhur, por në kohën e gabuar, pasi ishin shumë të vegjël në moshë për  të përballuar një marrëdhënie dashurie.