Refuzoi bashkëpunimin me Irkenc Hykën, ja se me kë këngëtar do të bashkëpunojë Nora Istrefi – AlpeGossip
Refuzoi bashkëpunimin me Irkenc Hykën, ja se me kë këngëtar do të bashkëpunojë Nora Istrefi

Refuzoi bashkëpunimin me Irkenc Hykën, ja se me kë këngëtar do të bashkëpunojë Nora Istrefi

Ndërkohë që të gjithë po e prisnim me padurim të dilte projekti i ri muzikor i këngëtares Nora Istrefi në bashkëpunim me Irkenc Hykën, papritur doli lajmi se projekti nuk do të realizohet.

Duket se ajo që ka hequr dorë ka qenë pikërisht Nora, e cila ka thënë për “Prive” se nuk e ka gjetur veten në këtë projekt, dhe prandaj u distancua. Por Nora ka nxituar të gjejë dikë me të cilin do të realizoj duetin e ngelur përgjysmë.

Mësohet se bëhet fjalë për këngëtarin nga Kosova Seven Saraçi dhe se klipi do të xhirohet javën që vjen në kryeqytet.