U MARTUA NË FSHEHTËSI PAK KOHË MË PARË/ Modelja e njohur publikon pamje nga dasma (VIDEO) – AlpeGossip
U MARTUA NË FSHEHTËSI PAK KOHË MË PARË/ Modelja e njohur publikon pamje nga dasma (VIDEO)

U MARTUA NË FSHEHTËSI PAK KOHË MË PARË/ Modelja e njohur publikon pamje nga dasma (VIDEO)

Në muajin tetor, një nga modelet më të paguara të vitit 2018, Karlie Kloss u martua në një ceremoni shumë sekrete dhe deri tani kishte publikuar shumë pak pamje nga martesa e saj. Kjo gjë ndryshoi sot, pasi ajo publikoi një video për gjërat më të bukura që i kanë ndodhur gjatë vitit 2018 dhe sigurisht kishte dhe momente nga martesa apo gjatë përgatitjeve që nuk ishin publikuar më parë. Në një moment duket Karlie duke qarë pasi pa për herë të parë fustanin e nusërisë. Më pas në minutin 7:45 shihet një pjesë e dasmës.