Jo më kot! Bleona Qereti u zhvesh për këtë arsye… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Jo më kot! Bleona Qereti u zhvesh për këtë arsye… (FOTO+VIDEO)

Jo më kot! Bleona Qereti u zhvesh për këtë arsye… (FOTO+VIDEO)

Media rozë u mbush me tituj të shumtë të cilët flisnin për veshjet e Vip-ave që morrën pjesë në ceremoninë ndarjes së çmimeve “Oscars”.

Por jo vetëm veshje, kishte dhe nga ata personazhe që na futën në dilemë sepse na treguan se ishin “veshur me zhveshje”.

Rast shumë i përfolur ishte dhe ai i Bleona Qeretit e cila e shokoi Hollywood-in dhe krejt opinionin botëror me paraqitjen e saj në after-party-in e organizuar nga Vanity Fair, ku këngëtarja u shfaq duke ekspozuar gjoksin e veshur me një fustan rrjetë.

Mediat rozë u mbushën me tituj që flisnin për Bleonën dhe paraqitjen e saj që ka bërë goxha bujë.

Por jo më kotë, Bleona mesa duke është treguar një stratege e zonja për të shfrytëzuar më së miri këtë vëmendje që ka marrë nga mbarë bota.

Këngëtarja ka lansuar këngën e saj të re në profilin e vet në Instagram.

“Wicked Love”, quhet kënga e saj e re që është publikuar në Youtube pa klip, por vetëm me tekstin e këngës.

Bravo Bleona! Lëvizja jote ishte e mirëmenduar.