“Na vrave artet!” Moderatorja e famshme shqiptare godet kolegun në pjesët intime (FOTO) – AlpeGossip
“Na vrave artet!” Moderatorja e famshme shqiptare godet kolegun në pjesët intime (FOTO)

“Na vrave artet!” Moderatorja e famshme shqiptare godet kolegun në pjesët intime (FOTO)

Moderatorët Kelvi Kadilli dhe Dojna Mema kanë fituar simpatinë e publikut që prej fillimeve të emisionit “Pop Culture” në Top Channel.

Ata kanë një kimi dhe tërheqje të veçantë që i bën edhe më të pranueshme batutat që i bëjnë njërit-tjetrit edhe pse mund të jenë me pullë të kuqe.

Së fundi, Kelvi ka publikuar një video nga emisioni, ku shfaqet bashkë me kolegen e tij Dojna. Kjo e fundit e entuziasmuar, teksa mbyllte emisionin, gjuajti moderatorin në pjesët intime.

Kelvi nuk mund ta linte me kaq, por i tërhoqi vëmendjen Dojnës të kishte kujdes me “artet” e tij. Ai publikoi videon për të cilën shkruan: Nuk mund t’i mbaj dot duart për vete!

Kështu mbyllja e emisionit u bë në mënyrën më qesharake të mundshme, me Dojnën që nuk ndalte së qeshuri me batutën e Kelvit.