Gazetari i famshëm shqiptar shpërthen në lot në mes të emisionit: Ja çfarë i ndodhi – AlpeGossip
Gazetari i famshëm shqiptar shpërthen në lot në mes të emisionit: Ja çfarë i ndodhi

Gazetari i famshëm shqiptar shpërthen në lot në mes të emisionit: Ja çfarë i ndodhi

Nëse mendonit se atë nuk do të kishit mundësi ta shihnit ndonjëherë me lot në sy, e keni pasur gabim.

I ftuar ditën e sotme në emisionin “Kush vjen për drekë”, gazetari i njohur dhe moderatori Rezear Xhaxhiu ka shpërhtyer në lot, pas një videomesazhi tepër prekës që i ishte kushtuar pikërisht atij.

Ka qenë e bija Loris ajo që e ka surprizuar Xhaxhiun, duke i kujtuar atij traditën e tyre të dikurshme kur hanin drekë çdo ditë bashkë, ndonëse ai ishte në punë dhe ajo në shkollë.

Pasi pa videomesazhin nga e bija, Xhaxhiu ka shpërthyer menjëherë në lot tepër i prekur, kjo edhe për faktin se Loris prej disa kohësh jeton në Paris.