Ilda Bejleri pret uljet për të bërë “shopping” në Tiranë (FOTO) – AlpeGossip
Ilda Bejleri pret uljet për të bërë “shopping” në Tiranë (FOTO)

Ilda Bejleri pret uljet për të bërë “shopping” në Tiranë (FOTO)

Gazetarja dhe moderatorja sportive, Ilda Bejleri, ka pritur sezonin e uljeve për të bërë “shopping”.

Ajo është kapur pak ditë më parë nga paparazzi i Panoramës, në një qendër tregtare të njohur në Tiranë, teksa e shoqëruar nga mamaja, po shfaqte interes për dyqanet që kishin bërë ulje.

Edhe pse në përditshmërinë e saj dhe larg kamerave, Ilda përsëri bie në sy për stilin e saj mjaft elegant dhe që i shkon me tipin dhe pamjen.