Këngëtarja shqiptare habit: “Jam akoma e virgjër! Pas natës së parë të martesës do të var çarçafin në ballkon!” – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare habit: “Jam akoma e virgjër! Pas natës së parë të martesës do të var çarçafin në ballkon!”

Këngëtarja shqiptare habit: “Jam akoma e virgjër! Pas natës së parë të martesës do të var çarçafin në ballkon!”

Prej kohësh, këngëtarja e njohur Kamela Islamaj na ka treguar se është në një marrëdhënie me dj Italian, të cilin ajo e quan Truman dhe është mjaft e lumtur krah tij.

E ftuar në Thumb nuk kishte se si t’i shpëtonte pyetjeve “thumbuese” rreth natës së parë të martesës që mund të ketë me Trumanin.

Ajo u pyet se si e prêt natën e parë të martesës dhe përgjigja e saj me humor ishte: “Uau! Kushedi çfarë do të ndodhi!”

“Sigurisht që do ta var! Se këto 4 vite kemi fjetur gjumë. Kështu që natën e parë do të varet çarçafi i bardhë jashtë!”, – ka thënë duke qeshur Kamela.