LUKSOZE DHE EKSTRAVAGANTE/ Ja 14 çanta “wow” të dukeshës Meghan Markle – AlpeGossip
LUKSOZE DHE EKSTRAVAGANTE/ Ja 14 çanta “wow” të dukeshës Meghan Markle

LUKSOZE DHE EKSTRAVAGANTE/ Ja 14 çanta “wow” të dukeshës Meghan Markle

Kur vjen fjala te garderoba ne të gjithë kemi gjërat tona po ashtu edhe pjestarët e familjes mbretërore.

Kate Middleton preferon palltot fustan, Mbretëresha pëlqen kostumet shumëngjyrësh ndërsa Meghan Markle ka një dobësi për çantat.

Që prej fejesës së saj me Princin Harry në Nëntor të 2017-ës në çdo dalje publike n aka dhënë një indikacion se çfarë të presim nga garderoba e saj mbretërore. Është e zakonshme për pjestarët e familjes mbretërore të mbajnë çanta të vogla dore po Meghan vazhdon të thyejë protokollin mbretëror duke përdorur çanta më casual dhe me rrip. Nga markat me një çmim të përballueshëm te çantat luksoze Guçi e Prada ju paraqesim koleksionin e çantave të Meghan Markle.