NDODHEN NË PRITJE TË ËMBËL/ Vip-et që priten të bëhen nëna në 2019: Nga Elita tek Almeda (FOTO) – AlpeGossip
NDODHEN NË PRITJE TË ËMBËL/ Vip-et që priten të bëhen nëna në 2019: Nga Elita tek Almeda (FOTO)

NDODHEN NË PRITJE TË ËMBËL/ Vip-et që priten të bëhen nëna në 2019: Nga Elita tek Almeda (FOTO)

Jeta private e personazheve të njohura ka një interes të madh për fansat dhe gjithmonë është në qendër të mediave rozë.

Vitin që lamë pas e kemi kosideruar si vitin e bebave pasi shumë artist morën titullin “prindë” por mesa duket edhe  viti 2019 do të jetë gjithastu një vit i mbushur me bebusha.

Disa prej femrave të njohura të showbizizt shqiptar ndodhen gjatë pritjes së ëmbël dhe së shpejti do të bëhen nëna.

AlpeNews ju njeh me  5  femra më seksi të ekranit shqiptar që priten të bëhen me fëmijë gjatë këtij viti.

Elita Rudi

Anjeza Shahini

Almeda Abazi

Diellza Kolgeci

Ermira Causholli

AlpeNews.al