VALLËZIM BABË E BIJË/ Linda ndan momentet më të ëmbla mes burrit dhe vajzës – AlpeGossip
VALLËZIM BABË E BIJË/ Linda ndan momentet më të ëmbla mes burrit dhe vajzës

VALLËZIM BABË E BIJË/ Linda ndan momentet më të ëmbla mes burrit dhe vajzës

Një muaj më parë këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, u bë për herë të parë nënë e një vajze të cilën e quajti Kaimana. Këngëtarja ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale dhe nuk ka ngurruar që të tregojë edhe pamje të vogëlushes.

Siç ka treguar Linda së bashku me bashkëshortin dhe vajzën janë shpërngulur në një shtëpi të re të cilën ajo e ka zbuluar nëpërmjet videove dhe për fansat e saj. Së fundmi, këngëtarja shqiptare ka ndarë një video shumë të ëmbël ku shihet bashkëshorti i saj duke u argëtuar me vogëlushe Kaimana.

Në video shfaqet reperin Dawon Edwards  teksa mbanë në krahë vajzën dhe kërcen së bashku me të nën ritmet e muzikës së huaj.

What happens at home every day lol 😩🤣♥️♥️♥️

Gepostet von Lindita Halimi am Montag, 29. April 2019