“ISHTE SHUMË E SHPIFUR”/ Kiara Tito flet për puthjen e parë – AlpeGossip
“ISHTE SHUMË E SHPIFUR”/ Kiara Tito flet për puthjen e parë

“ISHTE SHUMË E SHPIFUR”/ Kiara Tito flet për puthjen e parë

Përpos ekranit, Kiara Titon tanimë do ta shohim edhe në Youtube pasi moderatorja ka vendosur t’i përkushtohet kanalit të saj në të cilin do të publikojë momente nga jeta, tutoriale makeupi e shumë të tjera.

Kiara e ka nisur videon e parë duke iu përgjigjur pyetjeve të fansave të cilët janë shumë kuriozë për jetën e saj private.

“Kur ke puthur për herë të parë”, ishte një ndër pyetjet e fansave.

“Kur kam qenë 13 vjeç e kam dhënë puthjen e parë dhe ishte shumë e shpifur. Mendova se do ishte si në filma, por ishte krejt e kundërta”, tregoi Kiara.