IVA ALIKO VIHET NË SIKLET NË EMISION/ Moderatori i nxjerr ish të dashurin deputet – AlpeGossip
IVA ALIKO VIHET NË SIKLET NË EMISION/ Moderatori i nxjerr ish të dashurin deputet

IVA ALIKO VIHET NË SIKLET NË EMISION/ Moderatori i nxjerr ish të dashurin deputet

Këngëtarja e shumë komentuar në media për deklaratat e saj, Iva Aliko ishte e ftuar në emisionin “n’Kosovë show”, ku foli më shumë për jetën private dhe lidhjen me deputetin.

Iva ka treguar më parë se ka pasur një lidhje me një deputet i cili i kishte blerë dhe apartament. Moderatori Shpëtim Desku e vuri në siklet Ivën kur për 30 minuta rrjesht i bëri pyetjeve vetëm për deputetin.

Madje moderatori i solli në studio Ivës një tabelë me të gjithë deputetët e PDK, meqë ajo ka deklaruar se ai është pjesë e kësaj partie.

Edhe pse e vendosur në siklet, Iva nuk pranoi ta thonte emrin e deputetit.