NDODHI PAPRITUR/ Kiarës i shpëton goja, zbulon në emision lidhjen me Butrintin – AlpeGossip
NDODHI PAPRITUR/ Kiarës i shpëton goja, zbulon në emision lidhjen me Butrintin

NDODHI PAPRITUR/ Kiarës i shpëton goja, zbulon në emision lidhjen me Butrintin

Butrint Imeri ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re të titullua “Hajt Hajt”, pjesë e së cilës është edhe moderatoja e njohur Kiara Tito. Në media është aluduar që dyshja është në një lidhje, megjithatë moderatorja e ka mohuar vazhdimisht këtë gjë duke treguar se këngëtarin e ka thjesht mik.

 

Por e ftuar së fundmi në emisionin “Thumb”, ajo ka pranuar padashur që në fakt Butrintin e ka të dashur. Kiara është pyetur nga Aulona se përse fanset e Butrintin e kanë inat dhe Kiara ka habitur me përgjigjen.

“Edhe unë kur kam qenë e vogël kam pasur shumë qejf atë Cesc Fabregaz dhe e kisha aq inat atë të dashurën e tij”, ka thënë moderatorja duke treguar kështu që ato e kanë inat pasi është e dashura e tij.