TRI DITË PAS PUBLIKIMIT/ Capital T arrin këtë shifër shikimesh në videoklipin e tij (FOTO) - AlpeGossip
TRI DITË PAS PUBLIKIMIT/ Capital T arrin këtë shifër shikimesh në videoklipin e tij (FOTO)

TRI DITË PAS PUBLIKIMIT/ Capital T arrin këtë shifër shikimesh në videoklipin e tij (FOTO)

Tri ditë më parë Capital T festoi ditëlindjen.

Si një dhuratë për të gjithë fansat e tij, ai lançoi një këngë së bashku me videoklipin e  saj në YouTube.

Fansat e mirëpritën këtë formë falenderimi për urimin dhe dashurinë kushtuar reperit dhe menjëherë kënga është shndërruar në hit.

Kënga menjëherë ka arritur një milionë shikime në kanalin youtube.