“LSHJA ZONIN NGOJA BASIN”! Kënga e re e Tayna-s është këtu dhe është flakë! (VIDEO) – AlpeGossip
“LSHJA ZONIN NGOJA BASIN”! Kënga e re e Tayna-s është këtu dhe është flakë! (VIDEO)

“LSHJA ZONIN NGOJA BASIN”! Kënga e re e Tayna-s është këtu dhe është flakë! (VIDEO)

Tayna ka publikuar më në fund këngën e saj më të re “Bass”!

Muzika ritmike e shoqëruar dhe me një klip mjaft të zjarrtë të reperes, synon të ngjitet në fronin e hiteve të verës 2020.

Teksti është shkruar nga vetë Tayna, e cila sigurisht ka ardhur me një diss të madh për kundërshtaret e saj në muzikë.

Muzika është punuar nga Cricket, ndërsa pjesa e dytë e saj nga Jacob Lethal Beats.

Refreni:

Lshoja zonin ngoje bassin, bassin

Po me mu jo s’e kanë rastin, rastin

Bad chick hala po flasin, flasin

Dridhe, dridhe ngoje bassin, bassin

Tayna shfaqet shumë seksi në klip me flokët e saj rozë, që e kanë transformuar reperen.

Ky është projekti i saj i parë muzikor pas nënshkrimit të kontratës me Sony Music dhe mban logon e tyre.