E VUTË RE? Tayna e përmendi në këngën e re dhe ja si ia ktheu Eni Koçi (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
E VUTË RE? Tayna e përmendi në këngën e re dhe ja si ia ktheu Eni Koçi (FOTO+VIDEO)

E VUTË RE? Tayna e përmendi në këngën e re dhe ja si ia ktheu Eni Koçi (FOTO+VIDEO)

Reperja e njohur Tayna ka publikuar këtë të dielë këngën e saj më të re, të titulluar “Bass”. Ky projekt muzikor është pritur shumë mirë nga publiku dhe nëse vazhdon kështu do të thyejë menjëherë rekorde.

Në një pjesë të tekstit, Tayna ka përmendur këngëtaren Eni Koçin, konkretisht flokët e saj, në një kontekst pozitiv. “Po pim bar pi apianos, Sikur flokët e Eni Koçit, Drita poqit maje kryt t’shoqit”, këndon reperja.

Pas publikimit të këngës, Eni ka reaguar me anë të një postimi në Instastory. Ajo e ka pritur shumë mirë dhe e cilëson Taynën si këngëtare fantastike.