Për Arminën dita e sotme është shumë speciale! “Drita” e saj feston ditëlindjen (FOTO) – AlpeGossip
Për Arminën dita e sotme është shumë speciale! “Drita” e saj feston ditëlindjen (FOTO)

Për Arminën dita e sotme është shumë speciale! “Drita” e saj feston ditëlindjen (FOTO)

Për bukuroshen Armina Mevlani dita e sotme është një nga më të rëndësishmet pasi mamaja e saj feston ditëlindjen.
Ajo i ka bërë të ëmës një dedikim mjaft prekës në rrjete sociale.

“Edhe 100 mama ime e shtrenjte ! Mezi te kam dhe te falenderoj per cdo sakrifice qe ke bere per mua , per te me rritur te shendetshme dhe te lumtur! Virtytet e tua me kane bere kjo qe jam sot . Happy Birthday ma , sdo me mjaftoje jeta te te falënderoj,”-përfundon Mevlani në rrjete sociale.