PËRFLITEN PËR NJË LIDHJE/ Por ja si qëndron e vërteta Majk dhe Blerta Veseli kalojnë natën së bashku (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PËRFLITEN PËR NJË LIDHJE/ Por ja si qëndron e vërteta Majk dhe Blerta Veseli kalojnë natën së bashku (FOTO+VIDEO)

PËRFLITEN PËR NJË LIDHJE/ Por ja si qëndron e vërteta Majk dhe Blerta Veseli kalojnë natën së bashku (FOTO+VIDEO)

Dy ditë më parë bëri xhiron e rrjetit lajmi se reperi i njohur Majk dhe bukuroshja nga Kosova, Blerta Veseli, kishin nisur një romancë të re.

Gjithçka nisi pasi fansat vunë re postimet e njëjta në rrjete sociale, ku dallohej qartë se Blerta dhe Majk po darkonin së bashku. Jo vetëm kaq, por reperi publikoi gjithashtu një foto të tijën në InstaStory-n e Blertës, ndaj fansat nisën të dyshojnë se diçka po zihet!

Për “Iconstyle.al”, Majk foli për herë të parë për marrëdhënien e tij me Blertën, duke u shprehur se ata nuk janë në një lidhje. Reperi tha se lajmet që kanë qarkulluar prej ditësh për ta s’janë të vërteta, por çifti i hodhi sërish benzinë zjarrit mbrëmjen e kaluar.

Si Majk, ashtu edhe Blerta, publikuan story nga i njëjti vend. Më saktë, nga shtëpia e Majk.

Me drita të fikura, ambientin e zbukuruar me dritat e festave dhe filma në televizor, ata duket se kanë kaluar mbrëmjen së bashku dhe kanë shtuar edhe më shumë dyshimet tek fansat.

https://iconstyle.al/wp-content/uploads/2020/11/WhatsApp-Video-2020-11-22-at-23.35.09.mp4?_=1

Ende nuk e dimë ç’po ndodh me dyshen, por fansat janë sy e veshë për të rejat e fundit!