“NË KËRKIM TË NJË PARUKIEREJE”/ Rashel Kolaneci “e dëshpëruar” kërkon ndihmë nga fansat (FOTO) – AlpeGossip
“NË KËRKIM TË NJË PARUKIEREJE”/ Rashel Kolaneci “e dëshpëruar” kërkon ndihmë nga fansat (FOTO)

“NË KËRKIM TË NJË PARUKIEREJE”/ Rashel Kolaneci “e dëshpëruar” kërkon ndihmë nga fansat (FOTO)

Rashel Kolaneci njihet si një ndër vajzat më të komentuara shqiptare dhe mjaft e përfolur për format e saj bombastike. Bukuroshja u bë e njohur në emisionin “Xing me Ermalin” dhe që prej asaj dite është gjithnjë e pranishme në mediat rozë.

Ashtu si  të gjithë vajzat Rasheli i kushton tepër rëndësi bukurisë së jashtme dhe këtë  mund ta vërejmë dhe në postimet e saj në rrjetet sociale. Së fundmi,ajo është shprehur me një postim në Instagram se është në kërkim të një parukiereje.

Mesa duket Rasheli ka pasur mosmarrëveshje me parukieren e dikurshme dhe tashmë kërkon ndihmë nga fansat e saj.

/AlpeNews.al