“BETOHEM PËR FAMILJE”/ Ja çfarë ndodhi pasi Alvisa doli nga studio, si reagon kur ish i dashuri e prek… – AlpeGossip
“BETOHEM PËR FAMILJE”/ Ja çfarë ndodhi pasi Alvisa doli nga studio, si reagon kur ish i dashuri e prek…

“BETOHEM PËR FAMILJE”/ Ja çfarë ndodhi pasi Alvisa doli nga studio, si reagon kur ish i dashuri e prek…

Hyrja e ish të dashurit në program bëri që Alvisa të dilte jashtë studios në Për’puthen Prime. Edhe pas debatit me Arjanin, Alvisa dhe konkurrentët e tjerë lanë studion.

Në puntatën e sotme, tregohet momenti kur pranë Alvisës qëndrojnë të gjitha vajzat dhe nuk ka munguar komunikimi me Hysenin.

Alvisa: Unë të betohem për familje që ti në audicione ke ardhur pasi Arjani ka ardhur këtu.

Hyseni: Të jesh e sigurt që kam ardhur para Arjanit. Betohem për mbesën.

Në këtë moment, Alvisa u ngrit për t’u larguar dhe Hyseni tentoi ta mbante duke e prekur në krah, ndërsa ajo u largua duke bërtitur: “Ik ik, mos më prek.” /Top Channel

“Betohem për familjen”/ Ja çfarë ndodhi pasi Alvisa