Momenti i prerjes së tortës dhe kërcimi i çiftit, çfarë nuk patë nga dasma e Jona Spahiut – AlpeGossip
Momenti i prerjes së tortës dhe kërcimi i çiftit, çfarë nuk patë nga dasma e Jona Spahiut

Momenti i prerjes së tortës dhe kërcimi i çiftit, çfarë nuk patë nga dasma e Jona Spahiut

Mbrëmjen e djeshme moderatorja bukuroshe Jona Spahiu i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partnerin e saj, Frenklin në një dasmë që u komentua shumë në media. Ndonëse Jona preferoi ta shijonte duke mos publikuar asnjë foto a video nga dasma, nga të ftuarit arritëm të shihnim moderatoren nuse e atmosferën që po mbizotëronte.

 

Mbrëmë dhe sot janë publikuar video të ndryshme nga dasma e Jonës, por dy nga momentet kryesore të dasmës nuk i keni parë ende. Në videon e publikuar nga Xing.al të cilën mund ta shihni më poshtë, shfaqet Jona me bashkëshortin duke prerë tortën dhe një moment ku çifti shfaqen duke kërcyer vals dhe përqafohen.