“TI JE FRYMËZIMI IM I PËRJETSHËM"/ Miriami na emocionoi me dedikimin për Albanin (FOTO) - AlpeGossip
“TI JE FRYMËZIMI IM I PËRJETSHËM”/  Miriami na emocionoi me dedikimin për Albanin (FOTO)

“TI JE FRYMËZIMI IM I PËRJETSHËM”/ Miriami na emocionoi me dedikimin për Albanin (FOTO)

Miriam Cani ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Në parajsë”. Si gjithmonë zgjedh një klip shumë të veçant dhe të ëmbël, e cila shoqërohet me pamje buzë një liqeni, ndërsa Miriami shkëlqen e veshur me një fustan të bardhë.

Para disa minutash këngëtarja ka bëreë një postim të gjatë në rrjetin social Instagram.

“Dua te falenderoj ata qe ben te mundur qe ky projekt te realizohej.
Faleminderit @kledibahiti per kompozimin e kesaj kenge qe me beri per vete qe ne momentin e pare kur e degjova. Je super artist dhe mbi te gjitha super njeri dhe mik ❣️
Faleminderit @talelliproduction per perkushtimin, dashurine dhe profesionalizmin tuaj. Me keni bere te ndihem ne duar te sigurta ne çdo detaj🙏
Faleminderit per kurimin e imazhit tim @miranda_dupi . Ti je gjithmone prane meje❣️Faleminderit @frederikaartimartesor dhe @makeupbysuela . Ishte si gjithmone kenaqesi e madhe te punonim bashke🌹
Faleminderit @astravelclub per mbeshtetjen dhe besimin tek une.
Last but not least, faleminderit @albanskenderaj per keto vargje kaq romantike ❤️ Ti je frymezimi im i perjetshem dhe forca ime me e madhe”: shkruan krahas postimit Miriam Cani.

View this post on Instagram

Dua te falenderoj ata qe ben te mundur qe ky projekt te realizohej. Faleminderit @kledibahiti per kompozimin e kesaj kenge qe me beri per vete qe ne momentin e pare kur e degjova. Je super artist dhe mbi te gjitha super njeri dhe mik ❣️ Faleminderit @talelliproduction per perkushtimin, dashurine dhe profesionalizmin tuaj. Me keni bere te ndihem ne duar te sigurta ne çdo detaj🙏 Faleminderit per kurimin e imazhit tim @miranda_dupi . Ti je gjithmone prane meje❣️Faleminderit @frederikaartimartesor dhe @makeupbysuela . Ishte si gjithmone kenaqesi e madhe te punonim bashke🌹 Faleminderit @astravelclub per mbeshtetjen dhe besimin tek une. Last but not least, faleminderit @albanskenderaj per keto vargje kaq romantike ❤️ Ti je frymezimi im i perjetshem dhe forca ime me e madhe. Enjoy🤗

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on