Oriela “BRAKTIS” Eno Popin dhe Islin! Ja ku do ta shohim tani moderatoren shqiptare – AlpeGossip
Oriela “BRAKTIS” Eno Popin dhe Islin! Ja ku do ta shohim tani moderatoren shqiptare

Oriela “BRAKTIS” Eno Popin dhe Islin! Ja ku do ta shohim tani moderatoren shqiptare

Ajo tashmë prej kohësh prezatonte në emisionin “Wake Up” bashkë me Eno Popin dhe Isli Islamin.

Ama eksperienca e saj zgjati shumë pak pasi, Ori ka marrë përsipër një projekt të ri.

Emisioni do të jetë për sezonin veror dhe quhet “Pushime on Top”. Ori nuk do të jetë vetëm në këtë eksperiencë të re por përkrah një partneri, të cilit për momentin nuk i është bërë publik emri.

Sigurisht emisioni do të jetë po në Top Channel.