Një tjetër tatuazh në trupin e Ledina Çelos/ Këngëtarja gdhend në lëkurë dashurinë e përjetshme (FOTO) – AlpeGossip
Një tjetër tatuazh në trupin e Ledina Çelos/ Këngëtarja gdhend në lëkurë dashurinë e përjetshme (FOTO)

Një tjetër tatuazh në trupin e Ledina Çelos/ Këngëtarja gdhend në lëkurë dashurinë e përjetshme (FOTO)

Këngëtarja Ledina Çelo e komentuar për linjat e saj perfekte fizike duket se pëlqen shumë tatuazhet. Ditën e sotme Ledina ka ndarë me ndjekësit e saj virtualë foto të një tatuazhi që ajo e mban në dorën e saj, ku shihet mjaft qartë simbolika e rëndësishme që ai ka.

Në foto shihet shenja e infinitit e ndërthurur me rrahjet e zemrës si dhe emrat e dy fëmijëve të saj. ‘Periana dhe Erlis’, shkruhet në tatuazhin kuptimplotë të këngëtares, i cili mund të përkthehet si një dashuri pa limite për dy fëmijët e saj.

Ky është një përjetësim i dashurisë për fëmijët që çdo nënë do e mbante në lëkurën e saj. Kujtojmë se disa javë më parë është fotografuar një tjetër tatuazh në trupin e këngëtares, ndërkohë që pushonte në Shqipëri.