Ema Andrea flet për vitet e komunizmit: Jam penalizuar se kam qenë e drejtë dhe e bukur – AlpeGossip
Ema Andrea flet për vitet e komunizmit: Jam penalizuar se kam qenë e drejtë dhe e bukur

Ema Andrea flet për vitet e komunizmit: Jam penalizuar se kam qenë e drejtë dhe e bukur

E ftuar speciale në ‘Pop Culture’ ditën e sotme ka qenë Ema Andrea. Në një intervistë pa dorashka dhe të drejtpërdrejt siç ajo flet gjithmonë ka folur për komunizmin, duke zbuluar disa detaje nga jeta e saj në moshë të re. “Në atë kohë jam penalizuar që kam qenë e drejtë edhe që kam qenë e bukur. E bukura gjithmonë paragjykohet sepse është mendja e mbyllur jo se ndërgjegjja nuk e do të bukurën”,-ka treguar Ema.

Më tej aktorja e njohur ka rrëfyer se shumë shpesh ka dashur të largohet nga Shqipëria. “E kam menduar që 16-17 vjeç të largohem nga Shqipëria. Gjithmonë kam dashur të largohem, por në një moment u dorëzova sepse ky vend gjente gjithmonë motiv për të më mbajtur, gjithmonë dilte një projekt. Ky vend më ka zgjedhur dhe e kam zgjedhur për një motiv”,-e mbyll fjalën ajo.