Është një nga modelet më të paguara në botë, por fansat e kryqëzojnë për photoshop, reagon duke…(FOTO) – AlpeGossip
Është një nga modelet më të paguara në botë, por fansat e kryqëzojnë për photoshop, reagon duke…(FOTO)

Është një nga modelet më të paguara në botë, por fansat e kryqëzojnë për photoshop, reagon duke…(FOTO)

Ndonëse ajo është një nga diva më në zë të shoëbizz-it ndërkombëtar ku edhe pse vetëm 22 vjeç ka korrur suksese të shumta në skenat e modelingut duke u bërë kështu një nga modelet më të paguara të momentit.

E kemi fjalën për bukuroshen Kendall Jenner, e cila për Ditën e Përkujtimeve, publikoi një imazh me bikini me disa miket e saj teksa në duar shikohej të kishin disa lodra.

Kaq ka mjaftuar dhe fansat kanë shpërthyer në akuza se bukuroshja e shoëbizz-it është munduar të hollojë dhe të zgjasë këmbët e saj me photoshop.

Ndërkohë modelja me këmbët 1.55 m duket se i ka më të gjata se të tjerëve dhe kjo ka qenë arsyeja përse kanë nisur akuzat.

Pas këtyre akuzave, Kendall mesa duket ka dalë bllof dhe e ka fshirë këtë imazh nga profili i saj në Instagram.

Stë falin fansat! Të apasiounuar pas bukurisë por mashtrimeve i thonë jo…