12 VITE TË LIDHUR/ Pasi të lexoni dedikimin e Orindës për Turin do qeshni me të madhe – AlpeGossip
12 VITE TË LIDHUR/ Pasi të lexoni dedikimin e Orindës për Turin do qeshni me të madhe

12 VITE TË LIDHUR/ Pasi të lexoni dedikimin e Orindës për Turin do qeshni me të madhe

Rreth dy vite më parë, dy personazhet e njohur dhe mjaft të dashur për publikun, Orinda Huta dhe Turjan Hysko celebruan dashurinë e tyre në martesë.

Çifti, në datën 29 korrik ka përvjetorin e martesës, ndërsa më 9 mars atë të lidhjes.

Në kuadër të këtij të fundit, moderatorja bukuroshe i ka bërë një dedikim mjaft të veçantë dhe plot humor bashkëshortit të saj.

Ajo ka publikuar një foto në llogarinë në Instagram, ku të dy shfaqen duke qeshur dhe e ka përshkruar kështu: “Deri në dhëmbin e fundit… timin se i kam më të fortë.”

Vërtet për të qeshur, apo jo?