“ISHTE MAGJIKE…”/ Me bikini në pishinë, Angela Martini ngre temperaturat mes borës (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“ISHTE MAGJIKE…”/ Me bikini në pishinë, Angela Martini ngre temperaturat mes borës (FOTO+VIDEO)

“ISHTE MAGJIKE…”/ Me bikini në pishinë, Angela Martini ngre temperaturat mes borës (FOTO+VIDEO)

Angela Martini ka marrë të gjithë vëmendjen me videon e fundit të publikuar në Instagram. Modelja duket se po i shijon shumë pushimet në një vend me dëborë.

Në video Angela shfaqet me bikini dhe kapuç në kokë teksa noton në pishinë, e cila ndodhet jashtë ku po bie borë.

“Nata e mbrëmshme ishte magjike”, shkruan modelja krah videos.