FESTON SOT DITËLINDJEN/ Xhensila Pere merr surprizën e bukur në mes të natës – AlpeGossip
FESTON SOT DITËLINDJEN/ Xhensila Pere merr surprizën e bukur në mes të natës

FESTON SOT DITËLINDJEN/ Xhensila Pere merr surprizën e bukur në mes të natës

Ditën e sotme, ish-konkurrentja e realityshow-t shumë të njohur në Shqipëri, Big Brother, feston ditëlindjen. Xhensila Pere mbush plot 30-vjeç dhe sapo ka hyrë mesnata, ajo ka marrë surprizën e bukur në shtëpi nga shoqëria e saj.

Ata i kanë përgatitur Xhensilës një tortë, duke u ‘tallur’ me moshën e ish-konkurrentes, pasi i kanë vendosur qirinjtë me numrin 20.

“Kur shoqëria vjen në shtëpi në 00:00 dhe “tallet” me moshën time.”- shkruan Xhensila me humor në postim.