Adelina Ismaili publikon këtë foto me “look-un” e ri , Luana Vjollca ka diçka për t’i thënë (FOTO) – AlpeGossip
Adelina Ismaili publikon këtë foto me “look-un” e ri , Luana Vjollca ka diçka për t’i thënë (FOTO)

Adelina Ismaili publikon këtë foto me “look-un” e ri , Luana Vjollca ka diçka për t’i thënë (FOTO)

Adelina Ismaili ka qenë e shkëputur nga angazhimet profesionale kohët e fundit, për t’i kushtuar rëndësi shtatzënisë së saj prej së cilës u bë nënë e një djali për herë të parë.
Por pas një “pause” të gjatë, Adelina është rikthyer sërish në ekran, mirëpo këtë herë në rolin e aktores.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto ku ka paralajmëruar diçka të re shumë shpejt dhe zbuloi ndryshimin e ri te vetja, flokët e shkurtuara deri te supet, me baluke që i shkojnë shumë.

Sigurisht që komentet ishin shumë pozitive dhe në listën e gjatë të komentuesve, ishte edhe Luana Vjollca, e cila e quajti atë “Dritë”.