“E BERA VETËM ME NJËRËN”/ Përveç Chiarës, Fedez paska dëshirë “të lagë” edhe dy motrat e tjera Ferragni (FOTO) – AlpeGossip
“E BERA VETËM ME NJËRËN”/ Përveç Chiarës, Fedez paska dëshirë “të lagë” edhe dy motrat e tjera Ferragni (FOTO)

“E BERA VETËM ME NJËRËN”/ Përveç Chiarës, Fedez paska dëshirë “të lagë” edhe dy motrat e tjera Ferragni (FOTO)

Për momentin ata janë çifti më i përfolur përsa i përket jetës së tyre private por edhe bizneseve që posedojnë. Po flasim për reperin Fedez dhe blogeren Chiara Ferragni që kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të një batute që Fedez ka bërë dhe “nuk i ka pëlqyer” bashkëshortes së tij.

Ka qenë gjysëmfinalja e X Factor ku ishte e pranishme edhe Chiara Ferragni së bashku me motrat e saj Valentina dhe Francesca. Në festën e zhvilluar pas përfundimit të spektaklit Fedez ishte shumë i lumtur sepse konkurentja e tij arriti të kalonte në finale me meritë të plotë. Ai mori një shishe shampanjë dhe kishte si qëllim të lagte motrat Ferragni të cilat ishin të fshehura pas një muri dhe po shijonin një gotë verë.

Ai arriti të lagte vetëm njërën dhe pas kësaj ka lëshur një batutë: “ Kisha si qëllim t’i lagja të treja motrat Ferragni, por realisht arrita ta bëja vetëm më njërën” .

Pas kësaj ai ka shpërthyer në të qeshura dhe Chiara ka tundur kokën me shaka. Midis tyre çdo gjë vazhdon të jetë e njëjtë dhe çifti është më i dashuruar se kurrë.