Kate Upton zbulon se është shtatzënë, në pritje të fëmijës së parë (FOTO) – AlpeGossip
Kate Upton zbulon se është shtatzënë, në pritje të fëmijës së parë (FOTO)

Kate Upton zbulon se është shtatzënë, në pritje të fëmijës së parë (FOTO)

Kate Upton ka zbuluar se është shtatzënë, në pritje të fëmijës së saj të parë.

Modelja dhe aktorja njoftoi fansat për lajmin e mrekullueshëm me anë të një postimi në Instagram.

Ajo publikoi një foto të saj me titullin: “Shtatzënë në Miami.”

Kate u martua me yllin e bejsbollit Justin Verlander tetë muaj më parë.

Lajmi ishte një surprizë për fansat pasi modelja u shpreh se nuk kishte ndërmend që të krijonte një familje në shpejti.