“UNË VDES PËR SUPËN TËNDE”/ Iliri lexon kartolinën e Donaldit: Mos ki mendjen te loja… – AlpeGossip
“UNË VDES PËR SUPËN TËNDE”/ Iliri lexon kartolinën e Donaldit: Mos ki mendjen te loja…

“UNË VDES PËR SUPËN TËNDE”/ Iliri lexon kartolinën e Donaldit: Mos ki mendjen te loja…

Mbrëmjen e djeshme ‘’Vëllai i Madh’’ i ka vendosur banorëve në një tjetër lojë interesante.

Banorët shkruajtën në një kartolinë disa këshilla apo sugjerime që mund të kishin për konkurrentët me të cilët ndajnë bashkëjetesën.

“I dashur Ilir, shpresoj që kjo kartolinë të të gjej mirë. Shpresoj se nuk duhet të kesh mendjen te loja gjatë gjithë kohës sepse do të të penalizojë. Shijoje këtë BBV. Duhet ta shijosh. Unë vdes për supën tënde”.

Kjo ishte kartolina që Donaldi i kishte nisur Ilirit dhe ky i fundit e gjeti menjëherë, e tha direkt emrin e tij.