E MBANI MEND KLODIN E “BIG BROTHER 2”? Lorik Canaj na zbulon ndryshimin drastik – AlpeGossip
E MBANI MEND KLODIN E “BIG BROTHER 2”? Lorik Canaj na zbulon ndryshimin drastik

E MBANI MEND KLODIN E “BIG BROTHER 2”? Lorik Canaj na zbulon ndryshimin drastik

Padyshim që një nga banorët më të komentuar të realit show-t të njohur “Big Brother” ka qenë Klodi. Klodi mori pjesë në edicionin e dytë të ‘Big Brother’ dhe u komentua gjatë për historinë e tij që mori vëmendjen e të gjithëve.
Mirëpo, ndryshe nga banorët e tjerë të cilët mbajtën kontaktet me mediat dhe shpesh herë janë parë nëpër studiot televizive, Klodi vendosi të largohej nga vëmendja mediatike dhe vijoi jetën e tij në Itali.

Megjithatë, së fundmi ish kapiteni i kombëtares Lorik Cana e ka risjell në vëmendje të publikut pasi ka publikuar një foto me Klodin. Në foton e publikuar në ‘Instastory’, Loriku dhe Klodi shihen në Romë dhe siç dihet ata janë shumë miq dhe shpesh janë parë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.