Ai i propozon në sy të publikut, Anxhela “ia përplas keq në fytyrë” – AlpeGossip
Ai i propozon në sy të publikut, Anxhela “ia përplas keq në fytyrë”

Ai i propozon në sy të publikut, Anxhela “ia përplas keq në fytyrë”

Anxhela Peristeri ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar kur vjen puna tek jeta e saj personale, duke mos dhënë asnjë detaj për lidhjet që ka pasur.
Megjithatë së fundmi ajo ka pohuar se nuk është në një lidhje, duke lënë të kuptohet se ende nuk e ka gjetur personin e duhur.

Ndërkohë, gjatë pjesëmarrjes në emisionin “Shiko kush luan”, Anxhela i ka nxjerrë “sekretin” edhe një koleg të saj, Mateus Frroku, teksa ky i fundit në kuadër të lojës i kërkoi që të bëhej partnerja e tij.

“Por ti nuk je beqar”, ia ktheu ajo, ndërsa Mateus nuk foli më farë, teksa të ftuarit e tjerë dhe publiku shpërthyen në të qeshura.