PROJEKTI I RI I INGRIT GJONIT/Këngëtarja vjen për të katërtën herë në DUET me artistin e njohur (FOTO) – AlpeGossip
PROJEKTI I RI I INGRIT GJONIT/Këngëtarja vjen për të katërtën herë në DUET me artistin e njohur (FOTO)

PROJEKTI I RI I INGRIT GJONIT/Këngëtarja vjen për të katërtën herë në DUET me artistin e njohur (FOTO)

Këngëtarja nga Shqipëria, Ingrit Gjoni ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.
Ajo vjen për të katërtën herë radhazi në bashkëpunim me artistin e njohur, Gjeto Luca.

“Fustani pika pika”, “Mbretëreshë” dhe “Hajde sonte”, janë tri këngët e artistëve të njohur që tashmë kanë filluar përgatitjet e projektit të ri.

“Së shpejti, Gjeto Luca”, ka shkruar ajo.

“Hasta la vista”, është kënga e fundit e lansuar nga Ingriti e cila po ashtu është në duet me Ada Lukën dhe Foggyn.

Sa i përket jetës private ajo është nënë dhe mjaft e përkushtuar.