“FRYMËZIMI IM”/ Rita Ora uron nënën për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
“FRYMËZIMI IM”/ Rita Ora uron nënën për ditëlindje (FOTO)

“FRYMËZIMI IM”/ Rita Ora uron nënën për ditëlindje (FOTO)

Rita Ora është një ndër këngëtaret me origjinë shqiptare po korr një sukses të jashtëzakonshëm në arenën ndërkombëtare. Dita e djeshme ka qenë tepër e vecantë për të pasi, mamaja e feston ditëlindjen.

Rita ka zgjedhur ta urojë me anë të disa fotove të postuara në Instagram. Në këtë album të vogël fotosh mund të shohim Ritën që pozon krah nënës, motrës dhe gjithë familjes së saj shumë vite më parë.

Bashkangjitur me to këngëtarja shkruan: “Për mamanë time e cila është frymëzimi im më i madh në botë. Gëzuar ditëlindjen, faleminderit që je një grua që punon shumë. Nga ty e kam marrë dhe etikën time të punës”.