2 MUAJ PA FOLUR ME NJËRA TJETRËN/ Jordyn bën deklaratën e papritur për Kylie Jenner – AlpeGossip
2 MUAJ PA FOLUR ME NJËRA TJETRËN/ Jordyn bën deklaratën e papritur për Kylie Jenner

2 MUAJ PA FOLUR ME NJËRA TJETRËN/ Jordyn bën deklaratën e papritur për Kylie Jenner

Dy muaj më parë bëri bujë të madhe tradhëtia e partnerit të Khloe Kardashian, Tristan-it, me mikeshën e ngushtë të Kylie-t, Jordyn Woods.

Që pas lajmit të tradhëtisë, dy mikeshat nuk kanë pasur më asnjë kontakt me njëra-tjetrën, mirëpo së fundmi Jordyn dhe nëna e saj i kanë habitur të gjithë me deklaratën për Kylien.

E pyetur nëse mendon se do të mund t’a rregullojë marrëdhënien me Kylien, Jordyn është përgjigjur se ka dashuri për të gjithë, ndërsa nëna e 21-vjeçares ka deklaruar para kamerës “Të duam Kylie”, duke folur edhe në emër të vajzës së saj.