NE U MAHNITËM/ Përherë e kuruar por ja si duket Eni Çobani pa pikë grimi në fytyrë (FOTO) – AlpeGossip
NE U MAHNITËM/ Përherë e kuruar por ja si duket Eni Çobani pa pikë grimi në fytyrë (FOTO)

NE U MAHNITËM/ Përherë e kuruar por ja si duket Eni Çobani pa pikë grimi në fytyrë (FOTO)

Juristja e njohur Eni Çobani është kthyer në një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Rubrika e saj “Shihemi në gjyq” në ‘E diela shqiptare’ ndiqet shumë nga shqiptarët dhe komentohet gjatë.

Siç dihet Eni është shumë aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon foto dhe video nga jeta e saj e përditshme dhe familja. Ajo në çdo dalje të saj shihet e kuruar deri në detaj, ku nuk mungojnë flokët e krehur dhe gjithashtu makeup-i.

Mirëpo, pak më parë si rrallëherë ka publikuar një foto ku shihet e veshur e gjitha sportive ndërkohë që në sy bie fytyra e saj e pastër dhe pa pikë grimi.