“MBETËM PA FJALË”/ Vetëm një palë bikini të Marina Vjollcës kushtojnë sa 6 rroga pune (FOTO) – AlpeGossip
“MBETËM PA FJALË”/ Vetëm një palë bikini të Marina Vjollcës kushtojnë sa 6 rroga pune (FOTO)

“MBETËM PA FJALË”/ Vetëm një palë bikini të Marina Vjollcës kushtojnë sa 6 rroga pune (FOTO)

Marina Vjollca ndodhet  me pushime në Bahamas me bashkëshortin e saj, reperin Getoar Selimi. Ajo publikon foto të shumta në llogarin e saj në Instagram ku duket e kujdesur deri në detaj për pamjen.Ditën e djeshme Marina ka tërhequr vëmendje me një pal bikini të bardha shumë të veçanta.

Faqja e njohur në Instagram “What they Wearin” zbulon se vetëm rrobat e banjës së prezantueses të cilat janë të markës “La Perla”  kushtojnë plot 1145€ .

Krahas rrobave trup të plazhit Marina mban vënë edhe syzet që janë aksesori i saj i pandarë dhe që  kapin çmimin e 1135€.