Motra e Encës pyet: Psikologe apo seksologe? (FOTO) – AlpeGossip
Motra e Encës pyet: Psikologe apo seksologe? (FOTO)

Motra e Encës pyet: Psikologe apo seksologe? (FOTO)

Uindi Haxhia, apo siç njihet ndryshe motra e Encës, vazhdimisht provokon me pamjen.

Por, këtë herë Uindi ka kaluar çdo kufi.

Në foton e fundit të publikuar nga vetë ajo, tek shihet duke lexuar një libër, ajo ka shkruar “psikologe apo seksologe”?

Uindi ndryshe njihet për trupin seksi dhe bombastik, njëjtë sikurse motra e saj Enca./Indeksonline/