“I ZHYTUR” NË AR/ Ardian Bujupi shijon ditët e nxehta në Dubai (FOTO) – AlpeGossip
“I ZHYTUR” NË AR/ Ardian Bujupi shijon ditët e nxehta në Dubai (FOTO)

“I ZHYTUR” NË AR/ Ardian Bujupi shijon ditët e nxehta në Dubai (FOTO)

Këngëtari Ardian Bujupi është duke i shijuar ditët e nxehta në Dubai, ndërsa në disa prej postimeve në Instastory shihet i ‘mbuluar’ me ar.

Ai  duket se ka shkuar për xhirimet e klipit të ri,  ndërkohë shihet se po argëtohet në maksimum.

‘’Kalle’’ titullohet projekti i tij i fundit në duet me Gentin dhe në Youtube ka arritur të klikohet më shumë se 2 milion herë.